11.klases skolnieki apmeklē Ārlietu ministriju

11.klases skolnieki apmeklē Ārlietu ministriju

3.martā Ārlietu ministrijā viesojās 12 skolēni no Rīgas 19. vidusskolas skolotājas Aivas Bitenieces vadībā. Tā kā skolēni bija izrādījuši interesi par drošības politiku, ar viņiem tikās ĀM Drošības politikas departamenta direktors Ivars Lasis. Diplomāts jauniešiem pastāstīja par aktuālajiem drošības politikas jautājumiem Latvijā un pasaulē.

3.kl. pasākums "Es- literārais tēls".

3.kl. pasākums

 

Lasītprasmes veicināšanas mēneša ietvaros 3.klasē 19.februārī notika pasākums "Es - literārais tēls". Skolēni pirms pasākuma lasīja grāmatas, izvēlējās varoni, kurš likās visinteresantākais, piemeklēja atbilstošu tērpu un iejutās viņa tēlā. 

 

Adaptācijas nodarbības topošajiem pirmklasniekiem

Adaptācijas nodarbības topošajiem pirmklasniekiem

2016. gada 23. februārī pl. 14.00 notiks pirmā adaptācijas nodarbība topošajiem pirmklasniekiem. Nākamās nodarbības ir plānotas otrdienās no pl. 14.00 - 15.20 (22.telpā).

Piedāvājam latviešu valodas, angļu valodas, matemātikas, sociālo zinību, vizuālās mākslas, dabaszinību, floristikas, rokdarbu, mūzikas, veselības mācības, sporta, koriģējošās vingrošanas  un ritmikas nodarbības.

Projektu dienas

 

No 10. līdz 12. februārim skolā 2. - 9. klasēm notika projekta dienas. Pielikumā klašu projektu plāns.

Izaicinājuma kausa izcīņas volejbolā

Izaicinājuma kausa  izcīņas volejbolā

Lieliskā atmosfērā un sportiski aizvadīts pirmais "Izaicinājuma kauss" volejbolā 2016. Paldies visiem dalibniekiem! Tiekamies nākamajos sportiskajos pasākumos! 

3.kl. aktivitātes

3.kl. aktivitātes

3.klase projektu dienās mācījās Dabas muzejā - interaktīvi apguva zināšanas par kontinentiem, bet nedēļas izskaņā nosvinēja arī Valentīdienu!

 

 

Barikādēm – 25

Barikādēm – 25

Lai veicinātu jauniešu  izpratni par vēstures notikumiem Latvijā 1991.gada janvārī un to nozīmi valsts neatkarības nosargāšanā, no 11.01.16.- 20.01.16. skolā notika barikāžu rekonstrukcijas konkurss. Piedalījās 6.- 11. klašu audzēkņi.

Sniega diena

Sniega diena

18. janvārī 6. stundas laikā 1. - 4. klasei norisinājās Sniega dienas festivāls. Skolēni baudīja dažādas jautrās stafetes un veidoja sniega figūras. Paldies visiem par dalību un 5. klases skolēniem par līdzdalību pasākuma organizēšanā!

Ziemassvētku mūzikls "Tu tikai notici!"

Ziemassvētku mūzikls

Ziemassvētku mūzikls "Tu tikai notici!"

Ziemassvētku tematiskā nedēļa

Ziemassvētku tematiskā nedēļa

No 14.-17. decembrim skolā norisinājās Tematiskā nedēļa, kad skolēniem un arī skolotājiem bija jāierodas skolā īpašā apģērbā. Pirmdienu uzsākām ar Ziemassvētku sajūtas ienešanu skolā:

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17