Barikādēm – 25

Barikādēm – 25

Lai veicinātu jauniešu  izpratni par vēstures notikumiem Latvijā 1991.gada janvārī un to nozīmi valsts neatkarības nosargāšanā, no 11.01.16.- 20.01.16. skolā notika barikāžu rekonstrukcijas konkurss. Piedalījās 6.- 11. klašu audzēkņi.

Sniega diena

Sniega diena

18. janvārī 6. stundas laikā 1. - 4. klasei norisinājās Sniega dienas festivāls. Skolēni baudīja dažādas jautrās stafetes un veidoja sniega figūras. Paldies visiem par dalību un 5. klases skolēniem par līdzdalību pasākuma organizēšanā!

Ziemassvētku mūzikls "Tu tikai notici!"

Ziemassvētku mūzikls

Ziemassvētku mūzikls "Tu tikai notici!"

Ziemassvētku tematiskā nedēļa

Ziemassvētku tematiskā nedēļa

No 14.-17. decembrim skolā norisinājās Tematiskā nedēļa, kad skolēniem un arī skolotājiem bija jāierodas skolā īpašā apģērbā. Pirmdienu uzsākām ar Ziemassvētku sajūtas ienešanu skolā:

Ziemassvētku pasākumi

Strauji tuvojas semestra noslēgums un klāt ir arī Ziemassvētku pasākumi.  Ziemassvētku koncerts mūsu skolā notiks 15.decembrī plkst. 18.00.

5.-12.klašu Ziemassvētku balle notiks 17.decembrī plkst. 18.00.

Ģimnastrādes kauss 2015

Ģimnastrādes kauss 2015

3. decembrī lieliski aizvadīta nu jau var teikt ikgadējā sportiskā tradīcija - vingrošanas konkurss "Ģimnastrādes kauss 2015". Pasākuma dalībnieki sniedza lieliskus priekšnesumus un demonstrēja dažādu valstu tradīcijas caur kustībām savas klases komandas izpratnē un izpildījumā.  Priekšnesumos tika novēroti labi pārdomāti tērpi un grimēšanas prasmes, kā arī atbilstoši atlasīti muzikālie pavadījumi. Ikviens priekšnesums bija skaļu un vētrainu aplausu vērts.

"Šodien mēs ar lepnumu varam teikt, ka dzīvojam brīvā un attīstītā zemē - Latvijā!"

"Šodien mēs ar lepnumu varam teikt, ka dzīvojam brīvā un attīstītā zemē - Latvijā!", ar šādiem vārdiem Rīgas 19.vidusskolas 11.klases skolnieks Romāns Gagunovs uzrunāja prominences, diplomātiskā korpusa pārstāvjus, klātesošos un latvju tautu, Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienai veltītajā svētku koncertā, Latvijas Nacionālajā teātrī.

3.kl. Barikāžu muzeja un Brīvības pieminekļa apmeklējums

3.kl. Barikāžu muzeja un Brīvības pieminekļa apmeklējums

3.klases skolēni pirmssvētku dienā apmeklēja Barikāžu muzeju un Brīvības pieminekli, kur noskatījās sardzes maiņu un nolika svecītes.Patriotiskas noskaņas arī klasē!

Sveicam konkursa "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā" uzvarētāju Romānu Gagunovu!

Sveicam konkursa

Piektdien, 13.novembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvoja konkursa "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā" uzvarētājus, kuri rakstiskas esejas vai video veidā piedāvāja savu versiju Valsts prezidenta 18.novembra uzrunai.

Intervija ar Latvijas Republikas jaunsargu pašpārvaldes vadītāju Romānu Gagunovu.

Intervija ar Latvijas Republikas jaunsargu pašpārvaldes vadītāju Romānu Gagunovu.

Lasiet interviju ar Latvijas Republikas jaunsargu pašpārvaldes vadītāju Romānu Gagunovu, mūsu Rīgas 19 vidusskolas audzēkni irlv.lv portālā - "Latvija ir ikdiena, kuru veidoju!"

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17