AS Latvijas finieris apmeklējums

9. un 11.klase 7. oktobrī Karjeras dienās apmeklēja AS Latvijas finieris ražotnes "Lignums" un "Hapaks".

Sveiciens skolotājiem!

2. oktobrī skolā risinājās Skolotāju dienas pasākumi. Vidusskolēni kopā ar skolotājiem vadīja mācību stundas. Pēc stundām skolas zālē skolēni sveica skolotājus svētkos. Skolotāji apsveica Ināru Bagoni un Zinaīdu Proskurinu darba svētkos.

 

Miķeļdienas tirdziņš

2015. gada 29. septembrī skolā norisinājās tradicionālais Miķeļdienas tirgus. Paldies skolēniem, skolotājiem par organizēšanu. Īpašs paldies vecākiem par atsaucību un atbalstu!

Ekoskolu Zaļā karoga apbalvošana 2015

2015. gada 25. septembrī skolas pārstāvji: skolotājas Lolita Maderniece un Zina Jonušaite, skolnieces Līga Sapožņikova- Pētersone un Katrīna Rutka Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piedalījās Latvijas Ekoskolu Zaļā karoga saņemšanas ceremonijā.

3kl. nodarbības Bolderājas bibliotēkā

Dzejas stunda un vizuālās mākslas stundas 3.klasei Bolderājas bibliotēkā un tās pagalmā. Sveicam bibliotēku 90. dzimšanas dienā!

Olimpiskā diena

Vislatvijas Olimpiskās dienas ietvaros arī mūsu skolā notika Olimpiskā diena, kurā skolēni skrēja stafetes un piedalījās septiņcīņā. Bildes skat. galerijā "Olimpiskā diena"

Drošība uz ceļa

18. septembrī skolā viesojās CSDD pārstāvji, kas vadīja nodarbību 1. - 2. klašu skolēniem par drošību uz ceļa.

Sporta muzeja apmeklējums

Sporta nedēļas ietvaros 3.klase kopā ar klases audzinātāju Mariju Tuči apmeklēja Sporta muzeju. Bildes skat. galerijā "Sporta muzeja apmeklējums".

Eiropas Sporta nedēļa

No 2015. gada 7.-13. septembrim norisinājās pirmā Eiropas Sporta nedēļa. Eiropas Sporta nedēļas programmas ietvaros Latvijā tika organizētas vairākas tematiskas dienas - sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, sporta klubos/fitnesa centros.

Arī mūsu skola piedalījās šajā aktivitātē!

Kampaņas aicinājums ir “Esi aktīvs!” (#BeActive)!

Ekoskolu Koordinatoru forums Mazzalvē

No 28. jūlija līdz 30. jūlijam Mazzalvē norisinājās Ekoskolu koordinatoru forums. No mūsu skolas piedalījās Anna Krūmiņa un Līga Pētersone - Sapožņikova, kā arī skolotājas Zina Jonušaite un Linda Vēgnere.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15