3kl. nodarbības Bolderājas bibliotēkā

Dzejas stunda un vizuālās mākslas stundas 3.klasei Bolderājas bibliotēkā un tās pagalmā. Sveicam bibliotēku 90. dzimšanas dienā!

Olimpiskā diena

Vislatvijas Olimpiskās dienas ietvaros arī mūsu skolā notika Olimpiskā diena, kurā skolēni skrēja stafetes un piedalījās septiņcīņā. Bildes skat. galerijā "Olimpiskā diena"

Drošība uz ceļa

18. septembrī skolā viesojās CSDD pārstāvji, kas vadīja nodarbību 1. - 2. klašu skolēniem par drošību uz ceļa.

Sporta muzeja apmeklējums

Sporta nedēļas ietvaros 3.klase kopā ar klases audzinātāju Mariju Tuči apmeklēja Sporta muzeju. Bildes skat. galerijā "Sporta muzeja apmeklējums".

Eiropas Sporta nedēļa

No 2015. gada 7.-13. septembrim norisinājās pirmā Eiropas Sporta nedēļa. Eiropas Sporta nedēļas programmas ietvaros Latvijā tika organizētas vairākas tematiskas dienas - sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, sporta klubos/fitnesa centros.

Arī mūsu skola piedalījās šajā aktivitātē!

Kampaņas aicinājums ir “Esi aktīvs!” (#BeActive)!

Ekoskolu Koordinatoru forums Mazzalvē

No 28. jūlija līdz 30. jūlijam Mazzalvē norisinājās Ekoskolu koordinatoru forums. No mūsu skolas piedalījās Anna Krūmiņa un Līga Pētersone - Sapožņikova, kā arī skolotājas Zina Jonušaite un Linda Vēgnere.

Mācību gada noslēguma koncerts un skolas teātra izrāde.

22. maijā pl. 19.00 skolas zālē mācību gada noslēguma koncerts.

29. maijā no rīta (10.30) skolas zālē teātra izrāde.

Visi laipni aicināti!

Tie, kuri vēlas redzēt izrādi un netiek 29.maijā pl.10.30, tiek aicināti 27. maijā pl.19.00 skolas zālē uz teātra izrādes ģenerālmēģinājumu, kuras laikā tiks filmēts.

Rīgas 19.vidusskolas MINI- MARATONS 2015

Labdien skolotāji, skolnieki un viņu vecāki !

Teju teju apritējis vēl viens mācību gads un 3 reizi skolas vēsturē ir pienācis laiks mums vienoties vienā jaukā skrējienā - Rīgas 19. vidusskolas Mini maratons. Maratons norisināsies 2015.gada 28.maijā plkst. 9.30.

Šogad Mini maratons ir paradzēts visiem Rīgas 19. vidusskolas skolēniem, skolotājiem un arī viņu vecākiem.

Pārgājiens - balva par padarīto Ekoskolas Rīcības dienās.

Rīgas 19. vidusskolas skolēni un koordinatore Zina Jonušaite 26. maijā piedalījās pārgājienā, kas bija kā balva par labi paveikto darbu Rīcības dienās 2014. Paldies Kasparam no uzņēmuma GANDRS, kas vadīja pārgājienu.Paldies LVIF par iespēju.

Viesi no Igaunijas

15. maijā Rīgas 19. vidusskolā viesojās 27 Kristīnes ģimnāzijas skolotāji no Tallinas. Kolēģi no kaimiņvalsts vēlējās iegūt informāciju par izglītības sistēmu un Ekoskolu darbību Latvijā. Viesi tika cienāti ar zupu skolas parkā, nodarbināti radošajās darbnīcās. Skolas administrācija un ekopadome prezentēja Ekoskolas darba pieredzi. Latvijas Vides fonda pārstāvis Edmunds Cepurītis sniedza informāciju par Ekoskolu programmas darbību pasaulē un Latvijā. Skolēni kopā ar skolotājiem vadīja darbnīcas.Tas bija vērtīgs un ļoti jauks pasākums.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14