Folkloras diena Bolderājas bibliotēkā

3. klases skolēni apmeklēja Bolderājas bibliotēkas tematisku pasākumu “Kr.Baronam - 180". Bērni klausījās bibliotekāres stastījumu par K.Baronu, lasīja tautasdziesmas un pildīja uzdevumus bibliotēkas dārzā.

O.Vācieša muzeja apmeklējums

5. novembrī 8.a un 11.klases apmeklēja O.Vācieša muzeju.

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Kristīnes ģimnāziju Tallinā

Mūsu skolas skolotāji un darbinieki 2015. gada 29. oktobrī devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Kristīnes ģimnāziju Tallinā. Skolas direktore Tiina Pall iepazīstināja ar ģimnāzijas sasniegumiem. Bija ekskursija pa skolu. Kolektīvs apmeklēja arī Tallinas televīzijas torni un Vecpilsētu gides Baibas ( MUNDUSTRAVEL) pavadībā.

Lācplēša diena - spēka diena!

Lāčplēša diena ir Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas diena, ko svin 11. novembrī. 

1919. gada 11.novembrī Pārdaugavā Latvijas Bruņotie spēki sakāva Rietumkrievijas Brīvprātīgo armiju (Bermonta karaspēku).

3.klases jautrā Helovīnballīte!

Spelējām spēles, stāstījām spokus stāstus un apmeklējām tās vietas skolā, kur parasti netiek būts.

Ekoskolu Rīcības dienas

Pēc brīvdienām skolā un ārpus tās notiks Ekoskolu Rīcības dienas. Visi ir aicināti rīkoties! Moto - iesaistīt šodienas jauniešus, lai aizsargātu nākotnes klimatu. Šogad Ekoskolas tēma ir mežs, tādēļ arī rīcība būs saistīta ar meža sakopšanu un meža resursu izmantošanu. 

Vācu valodas sk. R.Puriņas pieredzes apmaiņas brauciens uz Dienvidvāciju

Vācu valodas skolotāja R. Puriņa piedalījās mācību stundu hospitācijā Dienvidvācijā no 4.-11. oktobrim, ko organizēja ārzemju vācu skolotāja asociācija Ziemeļaustrumu Eiropas vācu valodas skolotājiem. Šajā pasākumā piedalījās skolotāji no Polijas, Norvēģijas, Krievijas un 3 skolotājas no Latvijas. 

Starptautiskā putras diena

1. - 8. klašu skolēni ir pieteikti dalībai Putras programmā 2015.
10.oktobris ir Starptautiskā Putras diena! Seko līdzi Vislatvijas putras programmas aktivitātēm skolās un Putras nedēļai Latvijas labākajos restorānos! Projekts tiek īstenots sadarbībā ar "Rīgas Dzirnavnieks", Veselības ministriju, Valsts izglītības satura centru (VISC) un Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC). Seko līdzi aktivitātēm sociālajos medijos.

Ekskursijā uz pasaku mežu "Imulas"

9.oktobrī 3. un 4.klase devās mācību ekskursijā uz pasaku mežu "Imulas".Jauki pavadīta rudens diena!

Atskats uz #BeActive paveikto

#Beactive Eiropas sporta nedēļas notikumi mūsu skolā no 7. -11.09.2015. Bija aktivitātes visas nedēļas garumā gan praktiskas, gan izglītojošas. Paldies visiem par aktīvu dalību un Jūs esat #Beactive!

Lasi tālāk Rīgas 19. vidusskolas aktivitāšu programmu un paveikto!

 

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17