Sveicam Dāvi Kairi - vienu no valsts svētkiem veltītā jauniešu fotogrāfiju konkursa “Tev mūžam dzīvot, Latvija!” uzvarētājiem!

Ceturtdien, 12. novembrī, Saeimas namā svinīgi atklāta valsts svētkiem veltītā jauniešu fotogrāfiju konkursa “Tev mūžam dzīvot, Latvija!” uzvarētāju darbu izstāde un sveikti fotodarbu autori.

Mārtiņdiena

10. novembris - Mārtiņdiena. 3. klases skolēni skolas zālē parādīja Mārtiņdienas izrādi un 2. b klases skolēni uzstājās ar Mārtiņdienas montāžu 1. klasē.

Karavīru paraugdemonstrējumi Daugavgrīvas cietoksnī

10. novembrī Daugavgrīvas cietoksnī tika demonstrēti zviedru karavīru paraugdemonstrējumi.Daļa mūsu skolas skolēnu varēja iejusties lomā, apskatīt ieročus, aprunāties ar zviedru un igauņu vēstures skolotājiem.

VEF Rīgas skolu superlīga 2015

Mūsu skolas zēnu komanda ar 3 uzvarām un 1 zaudējumu ir izcīnījuši iespēju startēt B grupā.

Folkloras diena Bolderājas bibliotēkā

3. klases skolēni apmeklēja Bolderājas bibliotēkas tematisku pasākumu “Kr.Baronam - 180". Bērni klausījās bibliotekāres stastījumu par K.Baronu, lasīja tautasdziesmas un pildīja uzdevumus bibliotēkas dārzā.

O.Vācieša muzeja apmeklējums

5. novembrī 8.a un 11.klases apmeklēja O.Vācieša muzeju.

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Kristīnes ģimnāziju Tallinā

Mūsu skolas skolotāji un darbinieki 2015. gada 29. oktobrī devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Kristīnes ģimnāziju Tallinā. Skolas direktore Tiina Pall iepazīstināja ar ģimnāzijas sasniegumiem. Bija ekskursija pa skolu. Kolektīvs apmeklēja arī Tallinas televīzijas torni un Vecpilsētu gides Baibas ( MUNDUSTRAVEL) pavadībā.

Lācplēša diena - spēka diena!

Lāčplēša diena ir Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas diena, ko svin 11. novembrī. 

1919. gada 11.novembrī Pārdaugavā Latvijas Bruņotie spēki sakāva Rietumkrievijas Brīvprātīgo armiju (Bermonta karaspēku).

3.klases jautrā Helovīnballīte!

Spelējām spēles, stāstījām spokus stāstus un apmeklējām tās vietas skolā, kur parasti netiek būts.

Ekoskolu Rīcības dienas

Pēc brīvdienām skolā un ārpus tās notiks Ekoskolu Rīcības dienas. Visi ir aicināti rīkoties! Moto - iesaistīt šodienas jauniešus, lai aizsargātu nākotnes klimatu. Šogad Ekoskolas tēma ir mežs, tādēļ arī rīcība būs saistīta ar meža sakopšanu un meža resursu izmantošanu. 

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17