Vācu valodas sk. R.Puriņas pieredzes apmaiņas brauciens uz Dienvidvāciju

Vācu valodas skolotāja R. Puriņa piedalījās mācību stundu hospitācijā Dienvidvācijā no 4.-11. oktobrim, ko organizēja ārzemju vācu skolotāja asociācija Ziemeļaustrumu Eiropas vācu valodas skolotājiem. Šajā pasākumā piedalījās skolotāji no Polijas, Norvēģijas, Krievijas un 3 skolotājas no Latvijas. 

Starptautiskā putras diena

1. - 8. klašu skolēni ir pieteikti dalībai Putras programmā 2015.
10.oktobris ir Starptautiskā Putras diena! Seko līdzi Vislatvijas putras programmas aktivitātēm skolās un Putras nedēļai Latvijas labākajos restorānos! Projekts tiek īstenots sadarbībā ar "Rīgas Dzirnavnieks", Veselības ministriju, Valsts izglītības satura centru (VISC) un Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC). Seko līdzi aktivitātēm sociālajos medijos.

Ekskursijā uz pasaku mežu "Imulas"

9.oktobrī 3. un 4.klase devās mācību ekskursijā uz pasaku mežu "Imulas".Jauki pavadīta rudens diena!

Atskats uz #BeActive paveikto

#Beactive Eiropas sporta nedēļas notikumi mūsu skolā no 7. -11.09.2015. Bija aktivitātes visas nedēļas garumā gan praktiskas, gan izglītojošas. Paldies visiem par aktīvu dalību un Jūs esat #Beactive!

Lasi tālāk Rīgas 19. vidusskolas aktivitāšu programmu un paveikto!

 

Sports skolā

14. oktobrī Latvijas televīzijas 1. programmas žurnālisti intervēja un filmēja sporta skolotāju Andu Zomerfeldi. Mērķis- pastāstīt plašākai sabiedrībai par sporta stundu nozīmi un efektivitāti skolēna veselības saglabāšanā un uzlabošanā. Ziņu raidījums LTV1 15. oktobrī.
Skolas administrācija

Karjeras nedēļa 2015

KARJERAS NEDĒĻA 2015 - Es būšu... Vai zini, kas būsi Tu?
Laiks: 2015.gada 5.-16.oktobris
Karjeras nedēļas moto: Iepazīsti profesiju daudzveidību, gūsti pieredzi profesiju iepazīšanā!

AS Latvijas finieris apmeklējums

9. un 11.klase 7. oktobrī Karjeras dienās apmeklēja AS Latvijas finieris ražotnes "Lignums" un "Hapaks".

Sveiciens skolotājiem!

2. oktobrī skolā risinājās Skolotāju dienas pasākumi. Vidusskolēni kopā ar skolotājiem vadīja mācību stundas. Pēc stundām skolas zālē skolēni sveica skolotājus svētkos. Skolotāji apsveica Ināru Bagoni un Zinaīdu Proskurinu darba svētkos.

 

Miķeļdienas tirdziņš

2015. gada 29. septembrī skolā norisinājās tradicionālais Miķeļdienas tirgus. Paldies skolēniem, skolotājiem par organizēšanu. Īpašs paldies vecākiem par atsaucību un atbalstu!

Ekoskolu Zaļā karoga apbalvošana 2015

2015. gada 25. septembrī skolas pārstāvji: skolotājas Lolita Maderniece un Zina Jonušaite, skolnieces Līga Sapožņikova- Pētersone un Katrīna Rutka Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piedalījās Latvijas Ekoskolu Zaļā karoga saņemšanas ceremonijā.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17