Sports skolā

14. oktobrī Latvijas televīzijas 1. programmas žurnālisti intervēja un filmēja sporta skolotāju Andu Zomerfeldi. Mērķis- pastāstīt plašākai sabiedrībai par sporta stundu nozīmi un efektivitāti skolēna veselības saglabāšanā un uzlabošanā. Ziņu raidījums LTV1 15. oktobrī.
Skolas administrācija

Karjeras nedēļa 2015

KARJERAS NEDĒĻA 2015 - Es būšu... Vai zini, kas būsi Tu?
Laiks: 2015.gada 5.-16.oktobris
Karjeras nedēļas moto: Iepazīsti profesiju daudzveidību, gūsti pieredzi profesiju iepazīšanā!

AS Latvijas finieris apmeklējums

9. un 11.klase 7. oktobrī Karjeras dienās apmeklēja AS Latvijas finieris ražotnes "Lignums" un "Hapaks".

Sveiciens skolotājiem!

2. oktobrī skolā risinājās Skolotāju dienas pasākumi. Vidusskolēni kopā ar skolotājiem vadīja mācību stundas. Pēc stundām skolas zālē skolēni sveica skolotājus svētkos. Skolotāji apsveica Ināru Bagoni un Zinaīdu Proskurinu darba svētkos.

 

Miķeļdienas tirdziņš

2015. gada 29. septembrī skolā norisinājās tradicionālais Miķeļdienas tirgus. Paldies skolēniem, skolotājiem par organizēšanu. Īpašs paldies vecākiem par atsaucību un atbalstu!

Ekoskolu Zaļā karoga apbalvošana 2015

2015. gada 25. septembrī skolas pārstāvji: skolotājas Lolita Maderniece un Zina Jonušaite, skolnieces Līga Sapožņikova- Pētersone un Katrīna Rutka Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piedalījās Latvijas Ekoskolu Zaļā karoga saņemšanas ceremonijā.

3kl. nodarbības Bolderājas bibliotēkā

Dzejas stunda un vizuālās mākslas stundas 3.klasei Bolderājas bibliotēkā un tās pagalmā. Sveicam bibliotēku 90. dzimšanas dienā!

Olimpiskā diena

Vislatvijas Olimpiskās dienas ietvaros arī mūsu skolā notika Olimpiskā diena, kurā skolēni skrēja stafetes un piedalījās septiņcīņā. Bildes skat. galerijā "Olimpiskā diena"

Drošība uz ceļa

18. septembrī skolā viesojās CSDD pārstāvji, kas vadīja nodarbību 1. - 2. klašu skolēniem par drošību uz ceļa.

Sporta muzeja apmeklējums

Sporta nedēļas ietvaros 3.klase kopā ar klases audzinātāju Mariju Tuči apmeklēja Sporta muzeju. Bildes skat. galerijā "Sporta muzeja apmeklējums".

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17