Ekofestivāls "Pirmais Vilnis"

30. aprīlī mūsu ekoskolas pārstāvji ciemojās Aizkraukles ģimnāzijā, kur piedalījā festivālā "Primais Vilnis". Tas bija sadraudzības pasākums pie Daugavas esošajām skolām. Skolu pārstāvēja 11. klases meitenes Anna Krūmiņa, Kristina Iskorostenska un skolotāja Lolita Maderniece.

Meža dienas 29. aprīlī

29. aprīlī 52 skolēni un 4 skolotājas brauca uz Ropažu iecirkni, lai piedalītos Meža dienās. Mācību nodarbību vadīja iecirkņa vadītājs Edgars Zeiļuks. Skolēni iesaistījās grupu darbā, veica dažādus uzdevumus mežā. Spītējot lietum un vēsajam laikam, tika iestādītas ap 100 jaunās priedītes. Šis pasākums notika sadarbībā ar a/s "Latvijas meži" un programmu "Mammadaba".

Nolietotās tehnikas izvešana.

2014./2015.m.g. pirmo reizi no skolas tika izvesta skolēnu un vecāku savāktā nolietotā elektrotehnika. Kopā nodoti 324 kg. Tas nav daudz, bet ir labs sākums. Paldies Elzai Lācei ( 2.kl.) un vecākiem par savāktajiem gružiem mežā. Nodoti arī 31 kg izlietotās baterijas. Arī šogad esam iesaistījušies biedrības "Zaļā josta" programmā "Tīrai Latvijai". Esam pelnījuši balvu - pasākuma apmeklējumu Siguldā 24.05.2015. un zīmēšanas papīru no Līgatnes papīrfabrikas.

Lielā Talka

Visiem skolas skolēniem, skolotājiem darbiniekiem liels paldies par paveikto darbu Lielajā talkā, kas risinājās 24.04.2015. Savākti ap 90 maisiem ar atkritumiem, vecajam lapām skolas parka teritorijā.

Ozolu stādīšana un putnu būru uzlikšana Buļļu mežā

23. aprīlī Rīgas 19. vidusskolas 2. klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Mariju Tuči Buļļu mežā  iestādīja 7 no ozolzīlēm pašu izaudzētus ozoliņus un uzlika 7 pašu izgatavotus putnu būrus. Paldies skolotājai Marijai Tučei par darba organizēšanu!

Dabaszinību nodarbība kompetences centrā "Lielvārds"

21. aprīlī kompetenču centrā Lielvārds notika tiešsaites nodarbība "Mērām, salīdzinām, secinām pētnieciskajos darbos" dabaszinībās. Nodarbību vadīja mūsu skolas skolotāja Zina Jonušaite 1.klases skolēniem.

Nodarbības video.

Viktorīna, veltīta Raiņa un Aspazijas 150 - gadei.

Līdz 24. aprīlim skolā notiek 5.- 8. un 9. - 12. klašu viktorīna, veltīta Raiņa un Aspazijas 150 - gadei. Esiet aktīvi tās dalībnieki!

Viktorīna 5.-7. klasei.

Viktorīna 9.-12. klasei.

"Jautrie starti" 1. - 4. klasēm

1. aprīlī skolā risinājās tradicionālais pasākums "Jautrie starti" 1. - 4. klasēm. Skolēni atkārtoja par atkritumu šķirošanas nepieciešamību ikdienā. Izmantoja neparastu inventāru - dažādus iepakojumus. Tiesneši bija 6. klases skolēni un jaunie sporta skolotāji - praktikanti. Paldies skolotājām Andai Zomerfeldei, Zinai Jonušaitei par organizēšanu.

Ekoskolu vides ziemas forums

Ekoskolu vides ziemas forums

No 20. līdz 22. februārim Vides izglītības fonds kopā ar Ulbrokas vidusskolu, Stopiņu novada domes atbalstu, īstenoja nu jau otro Ekoskolu ziemas forumu, kas pulcēja 180 dalībniekus - skolotājus un skolēnus, no vairāk kā 40 dažādām Latvijas izglītības iestādēm, kas iesaistījušās Ekoskolu programmā.

Arī mūsu skolas komanda piedalījās šajā forumā. Skolu pārstāvēja 10. klases skolnieks Dāvis Kairis un 11.klases skolnieces Anna Krūmiņa un Kristina Iskorostenska. 

Starptautiskā Ekoskolu konference Tallinā

2015. gada 26. februārī Rīgas 19. vidusskolas ekoskolas koordinatore Zina Jonušaite piedalīsies starptautiskajā ekoskolu konferencē Tallinā, kur dalībniekus iepazīstinās ar Rīgas 19. vidusskolas pieredzi.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15