Pārdaugavas svētki 2017.

Pārdaugavas svētki 2017.

20. maijā Rīgas 19. vidusskolas komanda piedalīsies Pārdaugavas svētkos, reklamējot Ekoskolas idejas un iesaistot svētku dalībniekus dažādās aktivitātēs, kas raksturīgas mūsu skolas radošai darbībai.

Foto izstāde “Mana iela, mans pagalms”.

Foto izstāde “Mana iela, mans pagalms”.

24.aprīlī Rīgas 19. vidusskolas telpās tika iekārtota bērnu un jauniešu foto izstāde “Mana iela, mans pagalms”. Šī ir ceļojoša izstāde, kura būs apskatāma konkursa dalībnieku pārstāvētajās mācību iestādēs. Pirms tam izstādi varēja apskatīt pie konkursa organizatoriem - BJC “Bolderāja” telpās.

Bolderājas mūzikas un mākslas skolas koncerts.

Bolderājas mūzikas un mākslas skolas koncerts.

Mūsu skolā 19.aprīlī notika Bolderājas mūzikas un mākslas skolas koncerts, kurā skolēni varēja iepazīties ar skolas piedāvātajām izglītības programmām un noklausīties vairākus audzēkņu izpildītos darbus.

Liels prieks, ka vienu no priekšnesumiem izpildīja mūsu 6.klases skolniece Evita Vītola!

Paldies visiem muzikantiem, pasniedzējiem un BMMS direktoram A.Cingujevam par sadarbību!

5.klases skolnieka Jāņa Valdmaņa panākumi pasaules čempionātā loka šaušanā.

5.klases skolnieka Jāņa Valdmaņa panākumi pasaules čempionātā loka šaušanā.

No 28.03. līdz 2.03. Rumānijā norisinājās pasaules čempionāts loka šaušanā, kurā 5.klases skolnieks Jānis Valdmanis izcīnījis  sudraba un bronzas godalgas. Apsveicam un lepojamies!

Mūsu skolas pārstāvis LTV spēlē "Gudrs, vēl gudrāks!"

Mūsu skolas pārstāvis LTV spēlē

5.klases skolnieks Rihards Daugavvanags-Vanags, izturot sīvā konkurencē, iekļuva LTV spēles "Gudrs, vēl gudrāks" dalībnieku skaitā.

6.aprīlī Rihards kopā ar skolotāju un klases biedriem devās uz raidījuma ierakstu LTV.

Interesenti aicināti noskatīties piektklasnieku trešā pusfināla raidījumu, kas vienlaikus būs "Gudrs, vēl gudrāks" šī gada sezonas priekšpēdējais raidījums.

Jautrie starti 2017

Jautrie starti 2017

 29. martā Rīgas 19. vidusskola notika tradicionālie "Jautrie starti" 1.-4.klašu skolēniem. Šī gada tēma - "Transports un es", jo šī gada ekoskolas tēma ir TRANSPORTS.

Paldies 7.b un 6. kl. skolēniem un Sporta akadēmijas studentiem par nodarbību vadīšanu!

Ministru kabineta apmeklējums

Ministru kabineta apmeklējums

Š.g. 5.aprīlī, Rīgas 19.vidusskolas 12.klases skolnieki audzinātājas Aivas Bitenieces pavadībā devās ekskursijā uz Ministru kabinetu.

Apmeklējuma laikā jaunieši apskatīja Zaļo zāli un preses konferenču telpu, Ministru prezidenta diplomātisko dāvanu skapi, Viesu salonu un Ministru prezidentu zāli, kā arī bibliotēku.

Sarunu laikā skolnieki iepazinās ar lēmumu pieņemšanas gaitu, valdības darbu un Valsts kancelejas uzdevumiem un funkcijām. 

Pedagogu meistarības konkurss "Radi. Rādi. Redzi."

31. martā notika Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centra  un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domes Izglītības pārvaldi un Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi organizēts pedagogu meistarības konkurss "Radi. Rādi. Redzi." Savu meistarību veiksmīgi demonstrēja skolotājas Marija Tuče, Kristīne Katinska un Zina Jonušaite. Paldies skolotājām!

Aicinām uz izstādes “Atspulgi Latvijas ūdeņos” atklāšanu.

Aicinām uz izstādes “Atspulgi Latvijas ūdeņos” atklāšanu.

4. aprīlī pl.13.00 Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Eduarda Smiļģa ielā 46 aicinām uz izstādes “Atspulgi Latvijas ūdeņos” atklāšanu sadarbībā ar Rīgas 19. vidusskolu, Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Rīgas 1. kategorijas nodaļu un Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas atbalstu.
Rīgas 19. vidusskolas 1. – 12. klašu skolēnu radošie darbi tapuši skolotāju Marijas Tučes, Kristīnes Katinskas un Lolitas Madernieces vadībā, pētot Latvijas un Bolderājas ūdeņu bagātību, daudzveidību un aizsardzību. 

 

Matemātikas dienas Rīgas 19. vidusskolā

Matemātikas dienas Rīgas 19. vidusskolā

No 20. līdz 23. martam skolā norisinājās matemātikas nedēļa. Vairākās dienās tika organizētas ar matemātiku saistītas aktivitātes. Skolēni veica galvas rēķinus, piedalījās konkursos "Matemātika ar aizrautību" un “Meklē un risini”, pildīja radošo mājas darbu "Skaitļu pasaule". Ceturtajā dienā skolēni piedalījās starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs” un matemātikas nedēļa tika noslēgta ar skolas Kubika Rubika sacensībām.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15