Skolas balle 2017.

Skolas balle 2017.

Cien. vecāki un skolotāji!

Būsiet mīļi gaidīti Rīgas 19.vidusskolas vasaras ieskaņas ballē 13.maijā, plkst. 19.00.

Vakara gaitā - mūzika, atraktīvi vakara vadītāji un patīkama sabiedrība!

 

Lielā Talka 2017

Lielā Talka 2017

21. aprīlī Rīgas 19. vidusskolā un dabas parkā PIEJŪRA norisinājās Lielā talka sadarbībā ar  Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju. Tika pieaicināti skolēni no Rīgas 33. vidusskolas.

Talkā tika savākti metāllūžņi un nogādāti uz savākšanas punktu. 150 skolēni kopā ar audzinātājiem sakopa Daugavgrīvas un Vakarbuļļu pludmales, kāpas un meža teritoriju. Gružu bija pietiekoši daudz. Par padarīto darbu bija arī cienasts - zupa ar rupjmaizi.

Pārdaugavas svētki 2017.

Pārdaugavas svētki 2017.

20. maijā Rīgas 19. vidusskolas komanda piedalīsies Pārdaugavas svētkos, reklamējot Ekoskolas idejas un iesaistot svētku dalībniekus dažādās aktivitātēs, kas raksturīgas mūsu skolas radošai darbībai.

Foto izstāde “Mana iela, mans pagalms”.

Foto izstāde “Mana iela, mans pagalms”.

24.aprīlī Rīgas 19. vidusskolas telpās tika iekārtota bērnu un jauniešu foto izstāde “Mana iela, mans pagalms”. Šī ir ceļojoša izstāde, kura būs apskatāma konkursa dalībnieku pārstāvētajās mācību iestādēs. Pirms tam izstādi varēja apskatīt pie konkursa organizatoriem - BJC “Bolderāja” telpās.

Bolderājas mūzikas un mākslas skolas koncerts.

Bolderājas mūzikas un mākslas skolas koncerts.

Mūsu skolā 19.aprīlī notika Bolderājas mūzikas un mākslas skolas koncerts, kurā skolēni varēja iepazīties ar skolas piedāvātajām izglītības programmām un noklausīties vairākus audzēkņu izpildītos darbus.

Liels prieks, ka vienu no priekšnesumiem izpildīja mūsu 6.klases skolniece Evita Vītola!

Paldies visiem muzikantiem, pasniedzējiem un BMMS direktoram A.Cingujevam par sadarbību!

5.klases skolnieka Jāņa Valdmaņa panākumi pasaules čempionātā loka šaušanā.

5.klases skolnieka Jāņa Valdmaņa panākumi pasaules čempionātā loka šaušanā.

No 28.03. līdz 2.03. Rumānijā norisinājās pasaules čempionāts loka šaušanā, kurā 5.klases skolnieks Jānis Valdmanis izcīnījis  sudraba un bronzas godalgas. Apsveicam un lepojamies!

Mūsu skolas pārstāvis LTV spēlē "Gudrs, vēl gudrāks!"

Mūsu skolas pārstāvis LTV spēlē

5.klases skolnieks Rihards Daugavvanags-Vanags, izturot sīvā konkurencē, iekļuva LTV spēles "Gudrs, vēl gudrāks" dalībnieku skaitā.

6.aprīlī Rihards kopā ar skolotāju un klases biedriem devās uz raidījuma ierakstu LTV.

Interesenti aicināti noskatīties piektklasnieku trešā pusfināla raidījumu, kas vienlaikus būs "Gudrs, vēl gudrāks" šī gada sezonas priekšpēdējais raidījums.

Jautrie starti 2017

Jautrie starti 2017

 29. martā Rīgas 19. vidusskola notika tradicionālie "Jautrie starti" 1.-4.klašu skolēniem. Šī gada tēma - "Transports un es", jo šī gada ekoskolas tēma ir TRANSPORTS.

Paldies 7.b un 6. kl. skolēniem un Sporta akadēmijas studentiem par nodarbību vadīšanu!

Ministru kabineta apmeklējums

Ministru kabineta apmeklējums

Š.g. 5.aprīlī, Rīgas 19.vidusskolas 12.klases skolnieki audzinātājas Aivas Bitenieces pavadībā devās ekskursijā uz Ministru kabinetu.

Apmeklējuma laikā jaunieši apskatīja Zaļo zāli un preses konferenču telpu, Ministru prezidenta diplomātisko dāvanu skapi, Viesu salonu un Ministru prezidentu zāli, kā arī bibliotēku.

Sarunu laikā skolnieki iepazinās ar lēmumu pieņemšanas gaitu, valdības darbu un Valsts kancelejas uzdevumiem un funkcijām. 

Pedagogu meistarības konkurss "Radi. Rādi. Redzi."

31. martā notika Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centra  un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domes Izglītības pārvaldi un Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi organizēts pedagogu meistarības konkurss "Radi. Rādi. Redzi." Savu meistarību veiksmīgi demonstrēja skolotājas Marija Tuče, Kristīne Katinska un Zina Jonušaite. Paldies skolotājām!

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17