Karjeras nedēļa 2016 - Es būšu... darba tirgū

Karjeras nedēļa 2016 - Es būšu... darba tirgū

Ar Karjeras nedēļas 2016 aktivitātēm no 10. - 21.oktobrim varat iepazīties lasot Rīgas 19. vidusskolas Karjeras nedēļas pasākumu plānu.

Skolas 85 gadu jubilejas svinības

Skolas 85 gadu jubilejas svinības

Rīgas 19. vidusskolā, Miglas ielā 9, 2016. gada 22. oktobrī aicinām skolas absolventus un bijušos darbiniekus uz skolas 85 gadu jubilejas svinībām! 

Fotoizstāde "Kas ir iedvesma? Tā ir - Jūra!"

Fotoizstāde

Iļģuciema bibliotēkā, Lidoņu ielā 27 ( katru darba dienu 10.00-19.00, sestdienās 10.00-17.00) visu oktobra mēnesi būs apskatāma Rīgas 19. vidusskolas sākumskolas skolotājas Marijas Tučes fotoizstāde '"Kas ir iedvesma?...Tā ir JŪRA!!" Laipni aicināti!

Izziņas konkurss Dabaszinību skolā

Izziņas konkurss Dabaszinību skolā

4.klases komanda piedalījās vides izziņas konkursā Dabaszinību skolā.Gatavojām mājas darbu "Rudens vīriņa krāsainie sapņi."Konkursa tēma bija "Pākšaugi".Skolēni veica dažādus uzdevumus, tad sekoja pikniks. Dāvanā tika kautrīgās mimozas stādi un pateicības raksts!

Miķeļdienas tirgus

Miķeļdienas tirgus

29. septembrī notika ikgadējais Miķeļdienas tirgus, kurā  skolēni  un arī vecākiem tirgojās ar pašu gatavotiem izstrādājumiem. Pēdējos gados ļoti iecienīti ir pašu gatavoti ēdieni un tādu netrūka arī šogad. Paldies visiem dalībniekiem!

4.klases ekskursija uz Rīgas Domi

4.klases ekskursija uz Rīgas Domi

8. septembrī bija 4. klases pirmā ekskursija uz Rīgas Domi. Skolēni tika iepazīstināti ar nama vēsturi, kā arī tika izstaigātas deputātu darba telpas. Pēc Rātsnama apmeklējuma sekoja ekskursija pa Vecrīgu un vizuālās mākslas stunda Doma laukumā, kā arī  atpūta Bastejkalnā!

1. klases pirmā ekskursija

1. klases pirmā ekskursija

Skaistajā, saulainajā 15.septembra dienā 1.klase maizes ceptuvē "Lāči".
Aizraujoši, interesanti, noderīgi!
Būsim stipri, gudri, veseli, ja ēdīsim īstu rupjmaizi!

Jūras diena

Jūras diena

Šogad - kā jau par tradīciju tas ir kļuvis, notika jūras diena!

Pasākuma unikalitāte rodama tajā, ka, lai arī šai dienai ir vairākas un spēcīgas tradicionālas aktivitātes kā virves vilkšana, sporta stafetes un smilšu skulptūras, bet ik gadu ir arī kādi pārsteigumi un jauninājumi, kas rada vēlmi atkal un atkal būt Rīgas 19. vidusskolas - Jūras dienā!

 

Informācija par skolēnu e-karti

Informācija par skolēnu e-karti

Informāciju lasīt bukletā - Kas jāzina par skolēna e karti 1., 5. un 10. klašu skolēniem.

Lūdzu ņemt vērā, ka brīvpusdienas no 2016./2017. mācību gada būs pieejamas visiem 1.-9.klašu skolēniem. Lai tās saņemtu ir jābūt derīgai skolēna e-kartei!

Radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos

Radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos

21. maijā skolas skolotājas L. Maderniece, K. Katinska, Tatjana Jermaka, Ekoskolas koordinatore Zina Jonušaite un skolnieces Linda Bārtule un Agnese Tuča vadīja radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos. Paldies Martas tētim Artūram Tīdem un Normundam Maderniekam par atbalstu darbnīcas sagatavošanā!

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15