Gada noslēguma koncerts

Gada noslēguma koncerts

Cien. vecāki, kolēģi, skolas darbinieki un skolēni!

Mīļi aicinām uz mācību gada noslēguma koncertu 26.maijā pl.19.00. Programmā: dziedāšana un teātra  spēlēšana/R.Blaumanis "Skroderdienas Silmačos".  

 

 

Mēs par tīru Latviju!

Mēs par tīru Latviju!

27. maijā Rīgā, Lucavsalas Atpūtas parkā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 norisināsies gada vērienīgākais vides un veselīgas atpūtas pasākums visai ģimenei – Zaļās jostas vides festivāls “Mēs par tīru Latviju!”. Pasākums rīkots Pasaules vides dienas ieskaņās, akcentējot videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu, īpaši nozīmi pievēršot atkritumu šķirošanas un pārstrādes nozīmei.

Veselības nedēļa 2016

Veselības nedēļa 2016

Latvijas Veselības nedēļa 2016 šogad notiks no 23. maija līdz 29. maijam. Mēs Rīgas 19. vidusskola arī piedalāmies ar savu programmu no 23. maija līdz 27. maijam. Pasākuma programmu lasīt afišā, kā arī sekojiet līdz informācijai e- klasē.lv.

Ekskursija uz Austrumprūsiju

Ekskursija uz Austrumprūsiju

Neliela skolēnu grupa no 3.- 11.kl., 2 vecāki un 2 skolotājas agrā rīta stundā devās 4 dienu ekskursijā pa bijušo Austrumprūsiju...

Mākslas dienas 2016

Mākslas dienas 2016

5. maijā radošā atmosfērā mūsu skolā norisinājās Mākslas dienu pasākums “Vasara”! Pasākuma mērķis bija veicināt radošumu, klases sadarbības spējas, spēju risināt doto tēmu netradicionālā veidā.

Katra klase, kopā ar savu klases audzinātāju un 12. klases palīgu, sacentās savā klašu grupā veidojot vides mākslas objektus par izlozēto tēmu...

Talkošana

Talkošana

Šogad talka būs 29. aprīlī. 7. un 11. klases ir aicinātas strādāt skolas parkā. 

3., 4., 5, 6., 8.,9.,12. kl. ir aicinātas strādāt (vākt atkritumus) Piejūras parkā Vakarbuļļu pludmales kāpu zonā kopā ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas (pašvaldība) pārstāvjiem. 

Skolā viesojas velotriāla Latvijas čempions Ansis Dermaks

Skolā viesojas velotriāla Latvijas čempions Ansis Dermaks

18. aprīlī 1. - 4. klases skolēniem bija lieliska iespēja iepazīties ar velotriālu. Skolā viesojās šī sporta veida pārstāvis - Latvijas čempions Ansis Dermaks. Baudījam trikus un paraugdemonstrējumus. Bija arī iespēja izmēģināt savas veloprasmes velotrialā.

Valodu pēcpusdiena

Valodu pēcpusdiena

14. aprīļa pēcpusdienā skolā norisinājās erudīcijas viktorīna par angliski, vāciski un krieviski runājošām zemēm.

Nolietotās elektrotehnikas utilizēšana.

Nolietotās elektrotehnikas utilizēšana.

26. aprīlī no skolas izvedīs nolietoto elektrotehniku. Lūdzu, nesiet, atvediet! Lielgabarīta priekšmetus novietojiet pie skolas autostāvvietas pusē (tuvāk 26. datumam). Sīkās lietas klasēs.

Meža fitness

Meža fitness

7. aprīlī 1. - 4. klasēm sporta skolotāji un ekopadome novadīja pasākumu "Meža fitness". Skolēni iesaistījās fitnesa aktivitātēs, sēņu un koku noteikšanas nodarbībās.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15