Atzīmēsim Lāčplēša dienu!

Atzīmēsim Lāčplēša dienu!

11. novembrī skolā atzīmējām Lāčplēša dienu. Tika iedegtas svecītes un visi atnākušie pulcējās skolas zālē uz Latvijas spēka dziesmu sadziedāšanos.

Paldies skolēniem, viņu vecākiem, vecvecākiem, radiniekiem, skolotājiem un darbiniekiem, kas piedalījās!

Bildes.skat. galerijā.

Rīcības dienas Rīgas 19.vidusskolā

Rīcības dienas Rīgas 19.vidusskolā

No 7. novembra līdz 11. novembrim visā pasaulē norisināsies Rīcības dienas, kad katrs ir aicināts rīkoties. Rīkosimies arī mēs!

Mēs arī esam Ekoskola, kuras gada tēma - transports - "DROŠS TRANSPORTS, ATBILDĪGS ES!"

Katrs skolēns kopā ar vecākiem, radiniekiem vai skolotāju ir aicināts izgatavot kolāžu vai maketu, uzzīmēt zīmējumu par tēmu "Dabai draudzīgs auto šodien un nākotnē".

Aicinājums - 1 nedēļu ( 7. - 11. nov.) uz skolu doties citādāk - atbildīgāk! Tas nozīmē, ka vislabāk doties kājām, jo nedzīvojam tālu no skolas. Var izvēlēties braukt ar sabiedrisko transportu vai, apvienojoties kopā, braukt ar personīgo transportu. Pamēģināsim, kā mums izdosies!

Karjeras nedēļa 2016 - Es būšu... darba tirgū

Karjeras nedēļa 2016 - Es būšu... darba tirgū

Ar Karjeras nedēļas 2016 aktivitātēm no 10. - 21.oktobrim varat iepazīties lasot Rīgas 19. vidusskolas Karjeras nedēļas pasākumu plānu.

Skolas 85 gadu jubilejas svinības

Skolas 85 gadu jubilejas svinības

Rīgas 19. vidusskolā, Miglas ielā 9, 2016. gada 22. oktobrī aicinām skolas absolventus un bijušos darbiniekus uz skolas 85 gadu jubilejas svinībām! 

Fotoizstāde "Kas ir iedvesma? Tā ir - Jūra!"

Fotoizstāde

Iļģuciema bibliotēkā, Lidoņu ielā 27 ( katru darba dienu 10.00-19.00, sestdienās 10.00-17.00) visu oktobra mēnesi būs apskatāma Rīgas 19. vidusskolas sākumskolas skolotājas Marijas Tučes fotoizstāde '"Kas ir iedvesma?...Tā ir JŪRA!!" Laipni aicināti!

Izziņas konkurss Dabaszinību skolā

Izziņas konkurss Dabaszinību skolā

4.klases komanda piedalījās vides izziņas konkursā Dabaszinību skolā.Gatavojām mājas darbu "Rudens vīriņa krāsainie sapņi."Konkursa tēma bija "Pākšaugi".Skolēni veica dažādus uzdevumus, tad sekoja pikniks. Dāvanā tika kautrīgās mimozas stādi un pateicības raksts!

Miķeļdienas tirgus

Miķeļdienas tirgus

29. septembrī notika ikgadējais Miķeļdienas tirgus, kurā  skolēni  un arī vecākiem tirgojās ar pašu gatavotiem izstrādājumiem. Pēdējos gados ļoti iecienīti ir pašu gatavoti ēdieni un tādu netrūka arī šogad. Paldies visiem dalībniekiem!

4.klases ekskursija uz Rīgas Domi

4.klases ekskursija uz Rīgas Domi

8. septembrī bija 4. klases pirmā ekskursija uz Rīgas Domi. Skolēni tika iepazīstināti ar nama vēsturi, kā arī tika izstaigātas deputātu darba telpas. Pēc Rātsnama apmeklējuma sekoja ekskursija pa Vecrīgu un vizuālās mākslas stunda Doma laukumā, kā arī  atpūta Bastejkalnā!

1. klases pirmā ekskursija

1. klases pirmā ekskursija

Skaistajā, saulainajā 15.septembra dienā 1.klase maizes ceptuvē "Lāči".
Aizraujoši, interesanti, noderīgi!
Būsim stipri, gudri, veseli, ja ēdīsim īstu rupjmaizi!

Jūras diena

Jūras diena

Šogad - kā jau par tradīciju tas ir kļuvis, notika jūras diena!

Pasākuma unikalitāte rodama tajā, ka, lai arī šai dienai ir vairākas un spēcīgas tradicionālas aktivitātes kā virves vilkšana, sporta stafetes un smilšu skulptūras, bet ik gadu ir arī kādi pārsteigumi un jauninājumi, kas rada vēlmi atkal un atkal būt Rīgas 19. vidusskolas - Jūras dienā!

 

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17