Informācija par skolēnu e-karti

Informācija par skolēnu e-karti

Informāciju lasīt bukletā - Kas jāzina par skolēna e karti 1., 5. un 10. klašu skolēniem.

Lūdzu ņemt vērā, ka brīvpusdienas no 2016./2017. mācību gada būs pieejamas visiem 1.-9.klašu skolēniem. Lai tās saņemtu ir jābūt derīgai skolēna e-kartei!

Radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos

Radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos

21. maijā skolas skolotājas L. Maderniece, K. Katinska, Tatjana Jermaka, Ekoskolas koordinatore Zina Jonušaite un skolnieces Linda Bārtule un Agnese Tuča vadīja radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos. Paldies Martas tētim Artūram Tīdem un Normundam Maderniekam par atbalstu darbnīcas sagatavošanā!

Gada noslēguma koncerts

Gada noslēguma koncerts

Cien. vecāki, kolēģi, skolas darbinieki un skolēni!

Mīļi aicinām uz mācību gada noslēguma koncertu 26.maijā pl.19.00. Programmā: dziedāšana un teātra  spēlēšana/R.Blaumanis "Skroderdienas Silmačos".  

 

 

Mēs par tīru Latviju!

Mēs par tīru Latviju!

27. maijā Rīgā, Lucavsalas Atpūtas parkā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 norisināsies gada vērienīgākais vides un veselīgas atpūtas pasākums visai ģimenei – Zaļās jostas vides festivāls “Mēs par tīru Latviju!”. Pasākums rīkots Pasaules vides dienas ieskaņās, akcentējot videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu, īpaši nozīmi pievēršot atkritumu šķirošanas un pārstrādes nozīmei.

Veselības nedēļa 2016

Veselības nedēļa 2016

Latvijas Veselības nedēļa 2016 šogad notiks no 23. maija līdz 29. maijam. Mēs Rīgas 19. vidusskola arī piedalāmies ar savu programmu no 23. maija līdz 27. maijam. Pasākuma programmu lasīt afišā, kā arī sekojiet līdz informācijai e- klasē.lv.

Ekskursija uz Austrumprūsiju

Ekskursija uz Austrumprūsiju

Neliela skolēnu grupa no 3.- 11.kl., 2 vecāki un 2 skolotājas agrā rīta stundā devās 4 dienu ekskursijā pa bijušo Austrumprūsiju...

Mākslas dienas 2016

Mākslas dienas 2016

5. maijā radošā atmosfērā mūsu skolā norisinājās Mākslas dienu pasākums “Vasara”! Pasākuma mērķis bija veicināt radošumu, klases sadarbības spējas, spēju risināt doto tēmu netradicionālā veidā.

Katra klase, kopā ar savu klases audzinātāju un 12. klases palīgu, sacentās savā klašu grupā veidojot vides mākslas objektus par izlozēto tēmu...

Talkošana

Talkošana

Šogad talka būs 29. aprīlī. 7. un 11. klases ir aicinātas strādāt skolas parkā. 

3., 4., 5, 6., 8.,9.,12. kl. ir aicinātas strādāt (vākt atkritumus) Piejūras parkā Vakarbuļļu pludmales kāpu zonā kopā ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas (pašvaldība) pārstāvjiem. 

Skolā viesojas velotriāla Latvijas čempions Ansis Dermaks

Skolā viesojas velotriāla Latvijas čempions Ansis Dermaks

18. aprīlī 1. - 4. klases skolēniem bija lieliska iespēja iepazīties ar velotriālu. Skolā viesojās šī sporta veida pārstāvis - Latvijas čempions Ansis Dermaks. Baudījam trikus un paraugdemonstrējumus. Bija arī iespēja izmēģināt savas veloprasmes velotrialā.

Valodu pēcpusdiena

Valodu pēcpusdiena

14. aprīļa pēcpusdienā skolā norisinājās erudīcijas viktorīna par angliski, vāciski un krieviski runājošām zemēm.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17