Miķeļdienas tirgus

Miķeļdienas tirgus

29. septembrī notika ikgadējais Miķeļdienas tirgus, kurā  skolēni  un arī vecākiem tirgojās ar pašu gatavotiem izstrādājumiem. Pēdējos gados ļoti iecienīti ir pašu gatavoti ēdieni un tādu netrūka arī šogad. Paldies visiem dalībniekiem!

4.klases ekskursija uz Rīgas Domi

4.klases ekskursija uz Rīgas Domi

8. septembrī bija 4. klases pirmā ekskursija uz Rīgas Domi. Skolēni tika iepazīstināti ar nama vēsturi, kā arī tika izstaigātas deputātu darba telpas. Pēc Rātsnama apmeklējuma sekoja ekskursija pa Vecrīgu un vizuālās mākslas stunda Doma laukumā, kā arī  atpūta Bastejkalnā!

1. klases pirmā ekskursija

1. klases pirmā ekskursija

Skaistajā, saulainajā 15.septembra dienā 1.klase maizes ceptuvē "Lāči".
Aizraujoši, interesanti, noderīgi!
Būsim stipri, gudri, veseli, ja ēdīsim īstu rupjmaizi!

Jūras diena

Jūras diena

Šogad - kā jau par tradīciju tas ir kļuvis, notika jūras diena!

Pasākuma unikalitāte rodama tajā, ka, lai arī šai dienai ir vairākas un spēcīgas tradicionālas aktivitātes kā virves vilkšana, sporta stafetes un smilšu skulptūras, bet ik gadu ir arī kādi pārsteigumi un jauninājumi, kas rada vēlmi atkal un atkal būt Rīgas 19. vidusskolas - Jūras dienā!

 

Informācija par skolēnu e-karti

Informācija par skolēnu e-karti

Informāciju lasīt bukletā - Kas jāzina par skolēna e karti 1., 5. un 10. klašu skolēniem.

Lūdzu ņemt vērā, ka brīvpusdienas no 2016./2017. mācību gada būs pieejamas visiem 1.-9.klašu skolēniem. Lai tās saņemtu ir jābūt derīgai skolēna e-kartei!

Radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos

Radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos

21. maijā skolas skolotājas L. Maderniece, K. Katinska, Tatjana Jermaka, Ekoskolas koordinatore Zina Jonušaite un skolnieces Linda Bārtule un Agnese Tuča vadīja radošās un pētnieciskās darbnīcas Rīgas Pārdaugavas svētkos. Paldies Martas tētim Artūram Tīdem un Normundam Maderniekam par atbalstu darbnīcas sagatavošanā!

Gada noslēguma koncerts

Gada noslēguma koncerts

Cien. vecāki, kolēģi, skolas darbinieki un skolēni!

Mīļi aicinām uz mācību gada noslēguma koncertu 26.maijā pl.19.00. Programmā: dziedāšana un teātra  spēlēšana/R.Blaumanis "Skroderdienas Silmačos".  

 

 

Mēs par tīru Latviju!

Mēs par tīru Latviju!

27. maijā Rīgā, Lucavsalas Atpūtas parkā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 norisināsies gada vērienīgākais vides un veselīgas atpūtas pasākums visai ģimenei – Zaļās jostas vides festivāls “Mēs par tīru Latviju!”. Pasākums rīkots Pasaules vides dienas ieskaņās, akcentējot videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu, īpaši nozīmi pievēršot atkritumu šķirošanas un pārstrādes nozīmei.

Veselības nedēļa 2016

Veselības nedēļa 2016

Latvijas Veselības nedēļa 2016 šogad notiks no 23. maija līdz 29. maijam. Mēs Rīgas 19. vidusskola arī piedalāmies ar savu programmu no 23. maija līdz 27. maijam. Pasākuma programmu lasīt afišā, kā arī sekojiet līdz informācijai e- klasē.lv.

Ekskursija uz Austrumprūsiju

Ekskursija uz Austrumprūsiju

Neliela skolēnu grupa no 3.- 11.kl., 2 vecāki un 2 skolotājas agrā rīta stundā devās 4 dienu ekskursijā pa bijušo Austrumprūsiju...

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17