Gaidām Tevi un Tavu ģimeni 2.septembrī plkst. 10.00 uz 2019./2020.mācību gada ieskandināšanu!

Gaidām Tevi un Tavu ģimeni   2.septembrī  plkst. 10.00 uz 2019./2020.mācību gada ieskandināšanu!

Gaidām Tevi un Tavu ģimeni 2.septembrī  plkst. 10.00 uz 2019./2020.mācību gada ieskandināšanu!

Vasaras nometne "Entuziasti"

Vasaras nometne

No 10. -21. jūnijam 20 sākumskolēni  piedalījās  vasaras nometnē "Entuziasti" mūsu skolā.

Nometnes programmā tika iekļautas daudzveidīgas aktivitātes – radošā darbošanās, kolektīva saliedēšanas spēles, izzinoša Latvijas vides un dabas izpēte, ekskursijas kultūrvēsturiskos objektos ar Latvijas vēstures pētīšanas aktivitātēm, zinātnes brīnumu izmēģināšana, eksperimentēšana, pārtikas tehnoloģiju un uzņēmumu izzināšana.

Sporta notikumi maija mēnesī

Sporta notikumi maija mēnesī

Maija mēnesim un mācību gadam noslēdzoties, 30.05., skolas sporta stadionā notika ikgadējā pavasara sporta diena, šogad sporta dienas sauklis bija-  “Kopā sportot labāk”. Saulainajā pavasara dienā skolēni aktīvi darbojās klašu kolektīvos un veica dažādus uzdevumus, šogad akcentēti tika uzdevumi klases saliedēšanai, sadarbības prasmju veidošanai, savstarpējās motivēšanas uzlabošanai...

Sporta notikumi aprīļa mēnesī

Sporta notikumi aprīļa mēnesī

16.04. Devāmies uz Iļģuciem vsk., lai piedalītos Kurzemes priekšpilsētas rajona skolu florbola sacensībās. Skolu pārstāvēja 5.klases puiši...

Kurzemes Democentra apmeklējums

Kurzemes Democentra apmeklējums

Martā 8. un 9. klases skolēni Ventspilī apmeklēja  Kurzemes Democentru. Apmeklējuma laikā skolēni iepazina profesijas, kas saistītas ar tehnoloģiju izmantošanu – inženieris, kinomehāniķis, žurnālists, metinātājs, biologs, šoferis. Viņi izmēģināja dažādas IKT nozares tehnoloģijas – Kurzemes Democentra interaktīvos eksponātus un Ventspilī ražotu produktu paraugus. 

Kā sagatavoties eksāmeniem ar www.uzdevumi.lv

Kā sagatavoties eksāmeniem ar www.uzdevumi.lv

Tuvojoties eksāmenu laikam, skolēni arvien biežāk sāk uztraukties - kā labāk sagatavoties, ar ko sākt, kā visefektīvāk pārbaudīt un uzlabot savas zināšanas? Lai atvieglotu satraucošo posmu līdz pārbaudījumu dienai, Uzdevumi.lv piedāvā ieteikumus, kā skolēniem izmantot portālu un tā sniegtās iespējas pirms eksāmeniem.

Sporta notikumi februāra mēnesī

Sporta notikumi februāra mēnesī

Februāra mēnesis bija aizņemts ar dažādiem sporta pasākumiem gan skolā, gan ārpus tās.

Mājražotāju ikdiena

Mājražotāju ikdiena

4. februārī Rīgas 19. vidusskolas 3., 4. un 5. klases skolēni varēja iepazīties ar mājražotāju ikdienu. Nodarbības laikā skolēni iepazinās ar mājražotāja, uzņēmēja un tirdzniecības speciālista profesijām, to vēsturi un  darba iespējām. 

Projektu nedēļa. Tēma - Transports

Projektu nedēļa. Tēma - Transports

No 11. februāra līdz 15. februārim mūsu skolā noritēja projektu nedēļa. Tās tēma bija TRANSPORTS. Tēmas bija sasaistītas ar transporta veidiem (sabiedriskais transports, operatīvais transports, gaisa satiksmes transports, dzelzceļš, nākotnes transports) . Tika pētīti un zinātnes sasniegumi transporta jomā, transporta ietekme uz vidi, pagātnes, mūsdienu un nākotnes transports. Tika izpētīts arī transports pilsētā (plusi un mīnusi) un profesijas, saistītās ar transportu. Piektdienu iesākām, izvērtējot, kādā veidā esam nokļuvuši līdz skolai un analizējot, kas tad ir dabai draudzīgākais pārvietošanās veids.

Sporta notikumi janvāra mēnesī

Sporta notikumi janvāra mēnesī

Jaunais gads iesācies ar 7.-9.klases puišu basketbola sacensībām starp Kurzemes rajona priekšpilsētas skolām. 9.01. mūsu skolā norisinājās apakšgrupas spēles.

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19