Mājražotāju ikdiena

Mājražotāju ikdiena

4. februārī Rīgas 19. vidusskolas 3., 4. un 5. klases skolēni varēja iepazīties ar mājražotāju ikdienu. Nodarbības laikā skolēni iepazinās ar mājražotāja, uzņēmēja un tirdzniecības speciālista profesijām, to vēsturi un  darba iespējām. 

Projektu nedēļa. Tēma - Transports

Projektu nedēļa. Tēma - Transports

No 11. februāra līdz 15. februārim mūsu skolā noritēja projektu nedēļa. Tās tēma bija TRANSPORTS. Tēmas bija sasaistītas ar transporta veidiem (sabiedriskais transports, operatīvais transports, gaisa satiksmes transports, dzelzceļš, nākotnes transports) . Tika pētīti un zinātnes sasniegumi transporta jomā, transporta ietekme uz vidi, pagātnes, mūsdienu un nākotnes transports. Tika izpētīts arī transports pilsētā (plusi un mīnusi) un profesijas, saistītās ar transportu. Piektdienu iesākām, izvērtējot, kādā veidā esam nokļuvuši līdz skolai un analizējot, kas tad ir dabai draudzīgākais pārvietošanās veids.

Sporta notikumi janvāra mēnesī

Sporta notikumi janvāra mēnesī

Jaunais gads iesācies ar 7.-9.klases puišu basketbola sacensībām starp Kurzemes rajona priekšpilsētas skolām. 9.01. mūsu skolā norisinājās apakšgrupas spēles.

Pasākums "Profesiju bāka"

Pasākums

25. janvārī 6. klase piedalījās pasākumā “Profesiju bāka”. Pasākuma mērķis bija attīstīt skolēnu sadarbības un komunikācijas prasmes, izzināt un praktiski izmēģināt dažādo profesiju pasauli, uzklausīt ekspertu veiksmes stāstus un padomus. Skolēniem pasākuma laikā tika dota iespēja apmeklēt desmit dažādu profesiju radošās darbnīcas.

Sporta notikumi decembra mēnesī

Sporta notikumi decembra mēnesī

Decembri iesākām ar florbola tēmu. No 6.12.- 18.12.2018 skolā notika pamatskolas florbola turnīrs. Turnīrs norisinājās 3 kārtās, tajās piedalījās 5.,6.,7. klases zēni. 3 nedēļas puiši sacentās par labāko florbolistu titulu skolā. Kopvērtējumā uzvaru guva 6.klases skolēni.

Darbnīca „Koks mūsu rokās”

Darbnīca „Koks mūsu rokās”

Ziemassvētku gaidās Namdara darbnīcā valda neatkārtojama noskaņa, kas rodas saplūstot skaistākajām kristīgajām un senču tradīcijām . 10. decembrī Rīgas 19. vidusskolas 2. klases skolēni nokļuva šajā pasakā. 

Volejbola sacensības un stafetes

Volejbola sacensības un stafetes

Oktobra beigās (30.10.) un novembra sākumā (6.11.). Gan ar 6.-9.klases puišiem, gan 7.-9.klases meitenēm devāmies uz volejbola sacensībām. Puiši sacentās Iļģuciema vsk., savukārt meitenes 33.vsk. Skolu kopvērtējuma uzvaras netika gūtas, taču cīņas bija ļoti līdzvērtīgas.

Karjeras nedēļa 2018

Karjeras nedēļa 2018

“Būvē savu karjeru pats!”

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kas aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā. Šogad Karjeras nedēļa notika no 8. līdz 12. oktobrim.

Ekoskolu Rīcības dienas 2018

Ekoskolu Rīcības dienas 2018

Ekoskolu Rīcības dienas ir lielākā vides kampaņa Ekoskolu tīklā. Šogad tās notiks no 29. oktobra līdz 4. novembrim. Kopīgā tēma – “Nē vienreiz lietojamai plastmasai!”

Rudens krosa stafetes

Rudens krosa stafetes

04.10.2018 kuplā skaitā devāmies uz  Rīgas 3.bērnu un jauniešu sporta skolas bāzi "Anniņmuiža", kur norisinājās Rīgas vispārējās izglītības iestāžu rudens krosa stafetes un Latvijas skolu čempionāta posms svaru stieņa spiešanā guļus.

 

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18