Informatīvs materiāls par attieksmi bērnu audzināšanā.

Informatīvs materiāls par attieksmi bērnu audzināšanā.

Mūsu skolas psiholoģe Ineta Kona piedalījās Latvijas radio 1 raidījumā "Ģimenes studija", kurā tika diskutēts par vecāku attieksmi un ietekmi bērnu audzināšanā. Iesakām vecākiem noklausīties raidījumu, jo tas ir labs informatīvs materiāls.

"Gadu gaitā mainās attieksme pret bērnu audzināšanu".

"Audzināšanā ir trīs pīlāri: mīlestība, stingrība un taisnīgums," uzskata pedagoģijas zinātņu doktore Nora Jansone-Ratinika.

"Dažādas ierosmes, kas liek domāt vairāk par saviem bērniem, ir labas. Cita lieta ir izpildījums, un galvenais atslēgas vārds ir patiesums," vērtē vizuālās mākslas pasniedzēja, psiholoģe Ineta Kona.

Vai bērnu audzināšana tagad ir modes lieta? Jautājums, uz kuru atbildes meklējam Ģimenes studijā, skaidrojot un diskutējot, kā gadu gaitā mainījusies attieksme pret bērnu audzināšanu un ģimenes loma un kā neapjukt informācijas pārbagātībā. Raidījuma viešņas: vizuālās mākslas un mākslas vēstures pasniedzēja, psiholoģe, transpersonālās psiholoģijas asociācijas biedre, ekspresīvās mākslas terapijas speciāliste Ineta Kona, Muki.lv saimniece, divu dēlu mamma Iveta Sondore, pedagoģijas zinātņu doktore, RSU Pedagoģiskās izaugsmes centra direktore Nora Jansone-Ratinika.

Saite uz raidījuma ierakstu.

Informācija ņemta no resursa:

http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/gimenes-studija/gadu-gaita-mainas-attieksme-pret-bernu-audzinasanu.a70280/