Sporta notikumi maija mēnesī

Sporta notikumi maija mēnesī

2. maijā  Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sporta kompleksā notika vērienīgs sporta pasākums- RĪGAS SKOLĒNU SPĒLES 2019. Mēs šajā pasākumā piedalījāmies 3 disciplīnās : Tautasbumba (gan zēnu, gan meiteņu komanda, basketbols 3x3, pauerliftings).

Tautasbumbas meiteņu komanda : Una, Lāsma, Amina, Elza, Viktorija, Anete , Marta (5.b klase). Ierindojās 29.vietā.

Tautasbumbas zēnu komanda : Kristiāns, Krišjānis (5.b klase), Roberto, Adrians, Alekss Kristiāns, Artūrs (5.a klase), Sandis, Artūrs Š., Ramīrs Niks (4.klase). Ierindojās 13.vietā

Basketbola komanda: Aleksis (8.klase), Edgars, Gvido, Andrejs B. (9.b klase). Ierindojās 11.vietā.

Pauerliftinga dalībnieki: Linda, Anna Veronika, Žans Luiss (9.b klase), Gatis (9.a klase).

Gatis - 3.vieta

Žans- 8.vieta

Linda- 1.vieta

Anna Veronika- 2.vieta

 

Spītējot drēgnajiem laika apstākļiem mūsu skolas sportisti spēja demonstrēt augstvērtīgu sniegumu šajās sacensībās. Paldies par dalību J

 

8.05. Daugavgrīvas vidusskolas sporta stadionā notika Kurzemes priekšpilsētas skolu sacensības stafešu skrējienos. Komandām bija jāveic divas distances: pretstafetes 5x60m un 4x200m sprinta skrējieni.

8.-9.klašu grupā mūsu skolu pārstāvēja ātrākie sprinteri:

 Ieva Sarmīte, Aleksis (8.klase)

Linda, Anna Veronika, Angeļina, Dana, Andrejs T. (9.b klase)

Gatis, Ēvalds, Dāvids Alens (9.a klase)

Komanda ierindojās 5.vietā.

6.-7.klašu grupā mūsu skolu pārstāvēja:

Una Undīne, Sofija, Kerija, Agnese F., Katrīna, Eduards, Sandis, Lauris, Haralds M. (6.klase)

Krišjānis (5.b klase)

Komanda ierindojās 8.vietā.

 

9.05. Skolā viesojās Sporta ārste no Rīgas domes Labklājības departamenta, novadīja 5., 9.klases skolēniem lekciju “Traumatisma profilakse sporta laikā” . Skolēni tika izglītoti traumu veidos, to cēloņos, traumu profilakses pasākumos, kā arī tika stāstīts par skolēnu atbildību, pirmās palīdzības sniegšanu un  ekstrēmajiem sporta veidiem, aizsargekipējuma nepieciešamību. Skolēniem bija iespēja šo ekipējumu pielaikot, kas izraisīja lielu jautrību lekcijas laikā. J

14.05. Skolā norisinājās- 5.-9.klašu skolēnu Volejbola turnīrs. Skolēni veidoja jauktās komandas, sastāvā 3 dalībnieki. Turnīrā piedalījās 6 komandas. Paši spēlētāji arī iejutās tiesnešu lomās. Pēc izspēlētām spēlēm, visi tika apbalvoti ar saldām pārsteiguma balvām, kā arī 1.-3. vietu ieguvēji saņēma skolas medaļas.

1.vieta- “Žubītes” (Linda, Dana (9.b), Aleksis (8.kl.))

2. vieta- “Lastočkas” (Renārs (7.kl.), Edgars, Andrejs T. (9.b))

3. vieta- “Sofanda” (Sofija, Daniils (6.kl), Anna Veronika (9.b))

4. vieta- “3 metri” (Gatis, Romāns (9.a), Žans Luiss (9.b))

5.vieta- “Mazie gurķīši” (Danija (5.a), Agnese F. (6.kl.), Barbara (7.kl.))

6. vieta- “Arbūzi” (Una Undīne, Katrīna, Valērija (6.kl.))

 

18.05. Arkādijas parkā notika “Pārdaugavas svētki”, arī mēs, 19.vidusskolas pārstāvji, piedalījāmies šajos svētkos. Un viena no iespējām Pārdaugavas iedzīvotājiem bija piedalīties sportiskā aktivitātē- tika pārbaudīta veiklība, ātrums un precizitāte. Atsaucība bija ļoti liela, piedalījās gan mazi, gan lieli un smaidi apliecināja, ka visi bija apmierināti ar saviem startiem.

 

19.05. notika ikgadējais, grandiozais pasākums, kuru skolēni vienmēr, pavasarim iestājoties, ar nepacietību gaida- TET maratons 2019. Tet Rīgas maratonam šogad reģistrējušies 38 398 skrējēju no 82 pasaules valstīm. Arī mūsu skolā atsaucība bija liela un Rīgas 19.vidusskolas komandu veidoja 45 dalībnieki- skolēni no 2.-8.klasei, viņu vecāki, māsas, brāļi, draugi. Kopā tika noskrieti 6km. Saulainajos un karstajos laikapstākļos tas bija liels pārbaudījums ikvienam, taču visi veiksmīgi finišēja, un saņēma balvā skaistu medaļu un maisiņu ar gardumiem. Mums visiem bija prieks būt par mazu daļiņu no šī Baltijas lielākā veselīga dzīvesveida pasākuma!

 

Maija mēnesim un mācību gadam noslēdzoties, 30.05., skolas sporta stadionā notika ikgadējā pavasara sporta diena, šogad sporta dienas sauklis bija-  “Kopā sportot labāk”. Saulainajā pavasara dienā skolēni aktīvi darbojās klašu kolektīvos un veica dažādus uzdevumus, šogad akcentēti tika uzdevumi klases saliedēšanai, sadarbības prasmju veidošanai, savstarpējās motivēšanas uzlabošanai. Ļoti atbildīgu darbu veica 7.klases tiesneši (Kristaps, Barbara, Edijs, Vanesa Marika, Elena, Samanta, Artūrs, Jānis, Renārs, Nikola ), viņi ne tikai vadīja savu “staciju”, bet arī izlēma nominācijas uzvarētājus.

Saliedētākā klase- 7.

Veiksmīgākā klase- 8.

Atjautīgākā klase- 3.

Stiprākā klase- 4.

Precīzākā klase- 2.

Jautrākā- 6.

Veiklākā- 1.

Liels paldies tiesnešiem par lielisko darbu sporta dienā!

Bildes skat. galerijā "Sporta aktivitātes maijā".