Smaller Default Larger

Rīgas 19.vidusskola sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi organizēja Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošo konkursu “Ieskaties Latvijas dabā”, kurš notika š.g. 17.oktobrī iestādes telpās, Miglas ielā 9, Rīgā.

Konkursa dalībnieki iepazinās ar latviešu tautasdziesmām par Latvijas dabu un radoši interpretēja vienu no izvēlētajām tautasdziesmām - veidoja telpisku darbu no LEGO klucīšiem. Jāatzīst, ka uzdevums bija sarežģīts, tomēr visi veiksmīgi darbojās un izveidoja savas individuālās kompozīcijas.

   Atbildīgo žūrijas darbu vadīja Elīza Skutāne no Latvijas Dabas muzeja. Darbi tika vērtēti divās vecuma grupās: 6-8 gadi un 9-11 gadi.

   Žūrija uzmanīgi noklausījās katra dalībnieka stāstījumu par izveidotās tautasdziesmas telpisko interpretāciju, lai varētu novērtēt katru veidojumu.

   Konkursa dalībnieki aizrautīgi darbojās noorganizētajās tematiskajās radošajās darbnīcās, kamēr notika žūrijas darbs.

   Panākumus konkursā un balvas ieguva audzēkņi no Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona”, skolotāja Ilze Vidovska, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale”, skolotāja Sandra Bērziņa, Rīgas Jauno tehniķu centra, skolotāja Vizma Virse un Rīgas 19.vidusskolas, skolotāja Kristīne Katinska.

   Paldies visiem dalībniekiem un pedagogiem par piedalīšanos konkursā!

   Konkursa rezultāti šeit.

Foto no D.Timules personiskā arhīva

Informāciju sagatavoja:

Dace Timule

Rīgas 19.vidusskolas

izglītības metodiķe

p1170076 2

p1170090 2