Smaller Default Larger

atpakalskola   Akcijas “Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti 2022” ietvarā 2022. gada 9. maijā  - Eiropas dienā -pie mums viesojās mūsu skolas absolvents Romāns Gagunovs (LR Saeimas darbinieks, Rīgas Stradiņu Universitātes students), lai runātu par Saeimu un ES lomu mūsu ikdienas dzīvē, dalītos ar savu pieredzi, kā izvirzīt un sasniegt mērķus, ticēt sev un saviem sapņiem.

atpakalskola1   Akcija „Atpakaļ uz skolu” Latvijā notiek kopš 2008. gada. Tās laikā ar skolēniem un studentiem tiekas gan ES institūciju darbinieki, gan Latvijas valsts un pašvaldības iestāžu, NVO pārstāvji, sabiedrībā zināmi cilvēki un Eiropas lietu entuziasti, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē, stāstos un zināšanās par aktuālo un pieredzēto, ievesmojot un motivējot jauniešus. Akcijas mērķis ir sniegt jauniešiem unikālu iespēju pārrunāt ES jautājumus un aktualitātes, kā arī citus prioritārajām tēmām svarīgus, interesantus jautājumus ar dažādu jomu ekspertiem - cilvēkiem, kuru darba pienākumi ir saistīti ar dažādām Eiropas Savienības darbības jomām vai arī vienkārši

profesionāļiem savā jomā, kas labprāt dalās ar jauniešiem ar savu pieredzi, ar savu īpašo stāstu.

   Akciju “Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2022” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Savienības māja.

 

Informāciju sagatavoja Lolita Maderniece